Стипендія для вчених від WCEE

WCEE при Університеті Мічигану запрошує подавати заявки на отримання стипендій WCEE Scholars at Risk Fellows науковців вищих навчальних закладів України. Кандидатам буде запропоновано партнера з факультету Мічиганського університету. Кандидати повинні мати відмінні навики усної та письмової англійської мови; кваліфікація буде перевірена. Стипендія підтримує однорічні дослідницькі візити до Університету Мічигану, і включають вартість авіаквитка в обидва боки для колег і до двох (2) утриманців, візову підтримку, медичне страхування та заробітну плату. WCEE надасть до трьох (3) стипендій. Відбір стипендіатів буде здійснюватися шляхом розгляду пропозицій в Університеті Мічигану. Заявники повинні подати: заповнену анкету (https://umich.qualtrics.com/jfe/form/SV_9NScdoAmJoS8JW6 ); резюме або посилання на онлайн резюме або веб-сайт; копію докторського або вищого професійного ступеня (за наявності); копія сторінки з фотографією паспорта та попередніх сторінок з візою в США, якщо є; коротка заява з описом наукових інтересів і цілей (500 слів або менше). За додатковою інформацією звертайтеся до weiseraward@umich.edu. Дедлайн: 15 квітня 2022 року.